تریلر جدیدی از بازی Casey Powell Lacrosse 18 منتشر شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ مطلب

به گزارش نت فیس، چندی قبل استودیو مستقل Crosse تاریخ انتشار بازی Casey Powell Lacrosse 18 را اعلام کرد و اظهار داشت که این بازی ورزشی برای پلتفرم پی‌سی نیز منتشر خواهد شد. حال و در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو کراس تریلر جدیدی را از بازی Casey Powell Lacrosse 18 منتشر کرده است.

برای کسانی که اطلاع ندارند باید بگوییم که بازی Casey Powell Lacrosse 18 دنباله‌ای برای بازی Casey Powell Lacrosse 16 به حساب می‌آید که توسط استودیو کراس توسعه یافته است و استودیو Big Ant حق انتشار آن را در اختیار دارد. همچنین بازی Casey Powell Lacrosse 18 بر پایه نسخه قبلی توسعه یافته است که در سال ۲۰۱۶ شاهد انتشار آن بودیم.

بازی Casey Powell Lacrosse 18 در ابتدا برای انتشار در اسفندماه سال گذشته برنامه‌ریزی شده بود، اما استودیو کراس به دلیل ارائه کیفیت مطلوب در پلتفرم‌های مختلف تاریخ انتشار آن را تغییر داد. در این بازی شاهد چندین بهینه‌سازی قابل توجه در گیم‌ پلی هستیم که از میان آنها می‌توان به بهبود کنترل‌های جاخالی دادن، رویارویی، چسبیدن و کنترل‌های پرتاب کردن اشاره کرد. همچنین هوش مصنوعی بازی از دوباره بازنویسی شده است تا تجربه‌ای چالش‌برانگیز و واقع‌گرایانه از مسابقات را درست به مانند بازی‌های واقعی که از تلویزیون پخش می‌شوند، برای بازیکنان به ارمغان آورد.

ویدیو

بازی Casey Powell Lacrosse 18 در تاریخ بیست و هشتم فروردین‌ماه (۱۷ آوریل) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و از طریق استیم برای PC منتشر خواهد شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم