نسل جوان به پیشکسوتان کم لطفی می‌کنند/دیگر حتی برای یک سکانس هم از پیشکسوتان استفاده نمی شود

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ مطلب

به گزارش نت فیس، رضا بنفشه خواه بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره نگاه جامعه هنری به پیشکسوتان گفت: قدردانی از بزرگان در برخی مواقع وجود دارد اما برخی مواقع از سوی جامعه و نسل جوان کم لطفی نسبت به بزرگان عرصه هنر اتفاق می افتد.

وی در همین راستا افزود: هنرمندانی که سنی از آن ها گذشته سال ها تلاش کردند و با همت آنان هنر رشد و اعتلا یافت بنابراین قدردانی و تجلیل ها می توانند به نوعی تسلی خاطر برای هنرمندان پیشکسوت که سال ها برای این عرصه زحمت کشیده اند باشد.

بازیگر "معمای شاه" درباره چگونگی پاسداشت بزرگان عرصه هنر اظهار کرد: بزرگداشت ها و تولدها پیش از این که بزرگان و پیشکسوتان از دنیا بروند قوت قلبی برای آنان به شمار می رود و بسیار ارزشمند است که در زمان حیاتشان از آنان قدردانی شود و ارزشی گذاشته شود برای هنری که به این مملکت تعلق دارد.

بنفشه خواه به راهکارهایی برای استفاده از هنر پیشکسوتان برای اعتلای آثار نمایشی پیشنهاد کرد و افزود: باید کاری کنیم که هنرمندان پیشکسوت فراموش نشوند و فکر نکنند که فراموش شده اند چون این عزیزان اسطوره های هنر مملکت هستند بنابراین کاری کنیم که کارگردانان جوان و با تجربه حتی برای یک سکانس هم شده سراغ این هنرمندان روند تا بدانند فراموش نشده اند.

وی خاطرنشان کرد: فعلا در کاری حضور ندارم و باید از بین کارهایی که پیشنهاد می شود اثری را برای بازی انتخاب کنم.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم